Szczęść Boże.

Serdecznie witamy na stronie Parafii p.w.
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
w Łomnicy

church

Remont 14

Pierwszy etap prac remontowych przy elewacji naszej świątyni zakończony.

Wieża kościoła zajaśniała w łomnickim krajobrazie.

Pragniemy podziękować wiernym naszej parafii za to dzieło, bowiem tylko dzięki ich ofiarności i pracy możemy nim się cieszyć. Dziękujemy Państwu z Rady Parafialnej za comiesięczną wędrówkę do

domów, by zbierać ofiary w wysokości 10 zł. Bez Państwa zaangażowania nie powstałby fundusz remontowy. Dziękujemy.

Dla ilustracji przedstawiamy kilkanaście zdjęć dawnego i obecnego wyglądu kościelnej wieży oraz kilka zdjęć z prac remontowych.

Niedługo rozpoczniemy prace przy odwodnieniu naszego kościoła oraz wykonana zostanie izolacja pionowa murów.

W przyszłym roku kontynuować będziemy remont elewacji świątyni, a także kaplicy i murów przykościelnych.

AMDG

ks.Mariusz