Rozstrzygnięcie konkursu o św. Józefie.Konkurs dekanalny o św. Józefie-3

Nasi mali parafianie ze Szkoły Podstawowej zostali laureatami konkursu o św. Józefie.

W związku z peregrynacją obrazu św. Józefa został ogłoszony konkurs dekanalny pod hasłem „ Święty Józef wzorem ojcostwa”, który polegał na zilustrowaniu jednego z wezwań litanii do św. Józefa.

30 września w salce katechetycznej plebanii parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Pierwsze miejsce zajął Artur Polaczyk , a drugie Szymon Zieliński obaj z klasy drugiej. Dyplomy uczestnictwa otrzymały Zuzanna Piątkowska i Adriana Kuczaj . W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich parafii z naszego dekanatu. Największą atrakcją spotkania w Mysłakowicach była wata cukrowa, którą dla dzieci, rodziców i katechetów „ukręcił” ks. wikary Arkadiusz Śliwiński.

Zwycięzcom gratulujemy, a naszym katechetom: p. J. Peciak, p. J. Stopczyk i p. M. Musiałkowi dziękujemy za motywację i pomoc.