Spotkanie opłatkowe 2014-20

12 stycznia, w Niedzielę Chrztu Pańskiego - kończącą okres Bożego Narodzenia - z inicjatywy Rady Sołeckiej wsi Łomnica oraz stowarzyszenia "Łomniczanie", tradycyjnie zorganizowano spotkanie opłatkowo-noworoczne dla mieszkańców naszej wsi.

Spotkanie odbyło się w świetlicy "Warszawianka", na którym zgromadziło się sporo osób. Głównie byli to seniorzy naszej miejscowości. W spotkaniu wzięli udział również Wójt Gminy Mysłakowice Zdzisław Pietrowski, ks. proboszcz Mariusz Witczak, radni powiatowi i gminni. Uczestników powitały Pani Beata Misztak oraz Pani Jolanta Peciak. Następnie życzenia noworoczne przekazali pan Wójt, ks. Proboszcz oraz  ks. Jan. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy podzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia.

Podczas uroczystości można było spróbować przepysznych, domowych posiłków przygotowanych przez organizatorów. Część artystyczną przygotowała schola parafialna "Gaudete" a później zespół "Elear".

Spotkanie odbyło się w atmosferze rozmów, uśmiechów i dobrego humoru.

Organizatorom dziękujemy za kolejne już spotkanie, wyśmienite domowe dania i serce włożone w przygotowanie uroczystości.