I Niedziela Wielkiego Postu

/18.02.2024/

1. Nabożeństwa wielkopostne : Droga Krzyżowa – w piątek o godz.16:30. W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy świętej o godz. 10:30.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, w terminie od 3.03. do 6.03.2024, a poprowadzi je ksiądz Mateusz Rycek .

3. Dzisiaj o godz. 19:00 w kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach, przedstawione zostanie oratorium "Droga Krzyżowa". Organizatorzy zapraszają także wiernych naszej parafii.

4. Dzisiaj, po Mszy św. o godz.10:30, spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu Bierzmowania, którzy rozpoczęli przygotowanie we wrześniu ubiegłego roku.

5. Dziękujemy za wszelkie prace i ofiary na rzecz naszej parafii. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Polish English German

obraz nawa glowna