Szczęść Boże.

Serdecznie witamy na stronie Parafii p.w.
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
w Łomnicy

 

church

 


 
 
 
 

Zamek w Nidzicy

Zakopane i Pieniny

Pielgrzymka – 3 dniowa

NIEDZICA – ZAKOPANE – LUDŹMIERZ - JORDANÓW

6-8.06.2024
 

 


 

1 dzień

Wyjazd z Łomnicy w godzinach rannych (ok. 05.00) i przejazd nad JEZIORO CZORSZTYŃSKIE, nad którym górują dwa zamki: średniowieczny Zamek Dunajec w Niedzicy, który w trakcie wizyty zwiedzimy oraz Zamek w Czorsztynie.

Następnie spływ przełomem Dunajca na trasie Smogowce-Kąty-Szczawnica. Atrakcja ta uważana jest za najciekawszą wizytówkę regionu, a sam przełom Dunajca najpiękniejszym przełomem na naszym kontynencie. Czas spływu ok. 2 h.

Po przypłynięciu do Szczawnicy – krótki spacer po uzdrowisku

Następnie przejazd w okolice Zakopanego na obiadokolację i nocleg (1)

 

2 dzień

Po śniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie ZAKOPANEGO i okolic.

W trakcie dnia odwiedzimy: Kaplicę Jaszczurówkę, Wielką Krokiew – skocznię narciarską, Krzeptówki – Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, które jest dziękczynieniem za cud uratowania życia Jana Pawła II. Msza Święta dla grupy.

Następnie zwiedzanie centrum miasta – zabytkowy cmentarz Pęksowy Brzyzek, wjazd na Gubałówkę skąd rozpościera się panorama na okolice, spacer po zakopiańskich Krupówkach.

Na zakończenie dnia przejazd na obiadokolację i nocleg (2)

 

3 dzień

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd

przejazd do LUDŹMIERZA, gdzie nawiedzimy jedno z najważniejszych w archidiecezji krakowskiej miejsc - Sanktuarium Matki Bożej Patronki Podhala. Msza święta, a następnie wizyta w ogrodzie różańcowym – czas na modlitwę.

Na zakończenie pielgrzymki zatrzymamy się w JORDANOWIE, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Trudnego Zawierzenia wraz z cudownym obrazem NMP słynącym licznymi łaskami.

Posiłek w drodze powrotnej.

Zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych w Łomnicy

 

CENA: 790,00/os

 

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingi, zakwaterowanie: 2 noclegi w ośrodku wczasowym - pokoje 2,3 osobowe), wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 posiłek w drodze powrotnej, opieka przewodnika-pilota, składka na TFG i TFP (obowiązkowy), ubezpieczenie NNW (T.U. Signal Iduna),

 

KOSZTY DODATKOWE: bilety wstępu w trakcie pielgrzymki, audioguide - ok.230 zł/os.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

scroll back to top
Polish English German

 

 Alleluja

baner wielkanocny 2014