boguslaw-kulczycki-superkierowca

9 grudnia, w sali jeleniogórskiego ratusza ogłoszono wyniki plebiscytu „Nowin Jeleniogórskich” na najbardziej lubianego i najwyżej cenionego kierowcę autobusów MZK w Jeleniej Górze.

Pasażerowie zgłosili ponad 60 kandydatów do tytułu Superkierowcy. Listownie i mailowo głosowali na 25 kierowców, których zdjęcia i krótkie zawodowe sylwetki były prezentowane w kolejnych numerach „Nowin Jeleniogórskich”.

Największą ilość punktów i uznanie zdobył kierowca z 20-lenim stażem pracy w MZK, mieszkaniec Łomnicy,  członek naszej rady parafialnej, ceniony i bardzo lubiany Pan Bogusław Kulczycki.

Pierwszy tego typu plebiscyt, który trwał od 18 października do 5 grudnia włącznie, wzbudził duże zainteresowanie pasażerów - czytelników „NJ”. Będzie kontynuowany w 2017 roku.

Panie Bogusławie!

Gratulujemy tak zaszczytnego wyróżnienia i życzymy z całego serca dalszych sukcesów w pracy - i nie tylko. I oczywiście szerokości.

/Źródło tekst, foto. nj24.pl/