Galeria zdjęć

W niedzielę 23 czerwca 2013 r. o godz. 13.00 w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Łomnicy, obchodziliśmy Jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich ks. kanonika Jana Haftarczyka.

Głównym punktem uroczystości była Msza Św. celebrowana przez Jubilata. Na uroczystość przybyło wielu  kapłanów, znajomych, przyjaciół, mieszkańców Łomnicy oraz przedstawicieli parafii, w których posługiwał ksiądz Jan jako proboszcz. Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła parafialna schola oraz pan Longin Wilczyński z zespołem z Jawora. Po Mszy św. Jubilatowi składano życzenia i wręczano prezenty.

 

Jubilatowi życzymy: aby dobry Bóg nadal udzielał Ci swego błogosławieństwa i niech pozostanie w Twoich kapłańskich dłoniach a Matka Najświętsza wstawia się za Tobą o potrzebne łaski na dalsze lata życia.

scroll back to top
Polish English German

symbole papieskie