Galeria zdjęć

W ostatnią sobotę sierpnia z naszej parafii wyruszyła autokarowa pielgrzymka do Krzeszowa, zorganizowana przez księdza proboszcza Mariusza Witczaka.

Uczestnikami byli ministranci, schola, kilkoro dzieci pierwszokomunijnych oraz dorośli opiekunowie.

W autokarze panowała modlitewna i przyjemna atmosfera, więc podróż upłynęła bardzo szybko.

Po przybyciu do Krzeszowa wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy kościół p.w. św. Józefa, Bazylikę Mniejszą p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Mauzoleum Piastów Świdnicko-Jaworskich. Modląc się wspólnie przed ikoną Matki Bożej Łaskawej, prosiliśmy o Boże błogosławieństwo i łaski w nadchodzącym roku szkolnym.

Następnie pojechaliśmy do pobliskiego Gorzeszowa, gdzie wędrowaliśmy leśnymi ścieżkami oglądając głazy krasnoludków. Podczas spaceru wielką atrakcją była bitwa na szyszki i zbieranie grzybów.

Na zakończenie zjedliśmy grochówkę i bigos, które na leśnej polanie smakowały jak nigdy wcześniej.

Wakacje pożegnaliśmy nietypowo, bo z szampanem (bezalkoholowym) w ręku i uśmiechem na twarzy – za co jeszcze raz dziękujemy naszemu proboszczowi.

symbole papieskie