borowice 17.06.2017-33W sobotę 17 czerwca na zaproszenie księdza proboszcza, grupa Dzieci Bożych, my - ministranci - oraz nasi rodzice wybraliśmy się na wyprawę do Borowic. W ten aktywny sposób rozpoczęliśmy wakacje.

  Pierwszym miejscem, do którego się udaliśmy, była Kaplica św. Anny na stoku Grabowca. Ksiądz Mariusz opowiedział nam historię tego miejsca i pomodlił się wraz z nami przed obrazem św. Anny Samotrzeciej. Następnie przejechaliśmy do Borowic, gdzie odbyliśmy wędrówkę Drogą Sudecką, do cmentarza ofiar obozu w Gross Rosen. Na zakończenie wyprawy czekała na nas syta niespodzianka – zjedliśmy pyszny obiad oraz słodkości przygotowane przez nasze mamy. Pomimo wiatru i pochmurnego nieba humory nam dopisywały, a bitwę szyszkami będziemy pamiętać bardzo długo.

    Dziękujemy księdzu Mariuszowi za wspaniały dzień. Bóg zapłać

    Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć w galerii foto Tutaj

scroll back to top
Polish English German

symbole papieskie