Odpust parafialny-11Kościół katolicki 8 grudnia obchodził uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Wydarzenie Niepokalanego Poczęcia Maryi jest zasługą specjalnej Bożej łaski.

Tajemnica ta pokazuje szczególną rolę Maryi a także, że każdy z nas cieszy się Bożą pomocą w zadaniach, które Bóg stawia na drodze naszego życia.

W tym dniu w naszej wspólnocie obchodziliśmy odpust parafialny. Wielu wiernych zebrało się o godzinie 12:00 na uroczystej sumie odpustowej, której przewodniczył ksiądz dr Mariusz Majewski. Mszę Świętą koncelebrował ks. Józef Zych obchodzący 50 lecie święceń kapłańskich. We mszy uczestniczyli również księża z dekanatu mysłakowickiego.

Jubilatowi składamy życzenia zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Wszystkim kapłanom dziękujemy, że zechcieli wspólnie z nami obchodzić uroczystość naszej Niepokalanej Matki.

symbole papieskie